erb

Víta Vás obec

Partizánska Ľupča

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes299
mod_vvisit_counterVčera354
mod_vvisit_counterTento týždeň932
mod_vvisit_counterMinulý týždeň1870
mod_vvisit_counterTento mesiac5665
mod_vvisit_counterMinulý mesiac12566
mod_vvisit_counterSpolu1726427
Cena starostu obce 2016 PDF Tlačiť E-mail
Žiaci, ktorí si dňa 27.6.2016 z rúk starostu obce Ľubomíra Friča prevzali „CENU STAROSTU OBCE“ za výborný prospech a úspešné reprezentovanie svojej školy i obce.

Rebeka Sliacka

1. ročník

za výborný prospech a reprezentáciu školy a obce v okresnom kole speváckej súťaže „Slávik Slovenska“

Lenka Frisová

4. ročník

za výborný prospech a reprezentáciu školy v súťaži „Prečo mám rád slovenčinu, prečo mám rád Slovensko“, za 4. miesto v  okresnom kole biologickej olympiády

Sofia Sokolová

4. ročník

za výborný prospech a reprezentáciu školy v súťaži „Prečo mám rád slovenčinu, prečo mám rád Slovensko“, za reprezentáciu školy v súťaži „Farebný svet okolo mňa ma baví“, za 4. miesto v okresnom kole biologickej olympiády

Michaela Záchejová

4. ročník

za výborný prospech, za 2. miesto v okresnom kole súťaže „Hviezdoslavov Kubín“

Laura Gejdošová

5. ročník

za výborný prospech, za 1. miesto v okresnom kole biologickej olympiády, za 2. miesto v okresnom kole súťaže „Hliadka mladých zdravotníkov“, za získanie titulu „Úspešný riešiteľ matematickej olympiády“ a za reprezentáciu školy a obce v okresnom kole geografickej olympiády.

Benjamin Kráľ

5. ročník

za vzorný prospech, za 1. miesto v okresnom kole biologickej olympiády, za 1. miesto v okresnom kole súťaže „Hviezdoslavov Kubín“ a reprezentáciu školy v krajskom kole súťaže Hviezdoslavov Kubín, za 2. miesto v okresnom kole „Hliadka mladých zdravotníkov“, za 3. miesto v okresnom kole „Šaliansky Maťko“.

Mariana Záhradníková

5. ročník

za výborný prospech, za 1. miesto v okresnom kole biologickej olympiády, za 2. miesto v okresnom kole súťaže“ Hliadka mladých zdravotníkov“.

Sebastián Kisel

5. ročník

za vzorný prospech, za 1. miesto v okresnom kole biologickej olympiády, za 2. miesto v okresnom kole súťaže „Hliadka mladých zdravotníkov“ a za reprezentáciu školy a obce v okresnom kole geografickej olympiády.

Matej Klimáček

5. ročník

za výborný prospech, za 1. miesto v okresnom kole biologickej olympiády, za získanie titulu „Úspešný riešiteľ matematickej olympiády“, za reprezentáciu školy a obce na okresnom kole speváckej súťaže „Slávik Slovenska“ a na okresnom kole geografickej olympiády.

Michaela Bartíková

8. ročník

za výborný prospech, za 1. miesto v okresnom kole súťaže „Mladý záchranár CO“a účasť na majstrovstvách Slovenska Mladých záchranárov, za 1. miesto v súťaži „Povstalecká história Liptova“ reprezentáciu školy a obce v okresnom kole súťaže „Hviezdoslavov Kubín“, za 5. miesto v okresnom kole súťaže „Hliadka mladých zdravotníkov“, za 5. miesto v okresnom kole súťaže“ Poľovníctvo a ochrana prírody“,

Bianka Hladišová

8. ročník

za výborný prospech ,reprezentáciu školy a obce v okresnom kole súťaže „Hviezdoslavov Kubín“, za reprezentáciu školy a obce v olympiáde zo slovenského jazyka, za 5. miesto v okresnom kole súťaže „Hliadka mladých zdravotníkov“

Oľga Leštinská 

8. ročník

za výborný prospech, za 1.miesto v súťaži Povstalecká história Liptova, 4. miesto Poľovnictvo a ochrana prírody, za 5. miesto v súťaži Hliadka mladých zdravotníkov, reprezentáciu školy a obce v okresnom kole geografickej olympiády

Janka Veselovská

8. ročník

za výborný prospech, za 1. miesto v súťaži Povstalecká história Liptova, 5. miesto v okresnom kole súťaže „Hliadka mladých zdravotníkov“, za 4. miesto v okresnom kole súťaže „Poľovníctvo a ochrana prírody“ a za reprezentáciu školy a obce v okresnom kole geografickej olympiády

Ema Urbanovičová

8. ročník

za výborný prospech, za 1. miesto v okresnom kole súťaže „Mladý záchranár CO“ a účasť na majstrovstvách Slovenska Mladých záchranárov, za 5. miesto v okresnom kole súťaže „Mladý zdravotník“, za 4. miesto v okresnom kole súťaže“ Mladý poľovník a ochranca prírody“

Lenka Prochádzková

9. ročník

za vzorný prospech a za 1. miesto v súťaži „Povstalecká história Liptova“, za reprezentáciu školy v olympiáde z dejepisu, v chemickej olympiáde

Adam Vitáliš

9. ročník

za vzorný prospech a za reprezentáciu školy v olympiáde z dejepisu, v olympiáde z anglického jazyka, za 1. miesto v okresnom kole súťaž“ Mladý záchranár CO“ a za účasť na majstrovstvách Slovenska Mladých záchranárov, za 1. miesto v súťaži „Povstalecká história Liptova“

 
Reklamný prúžok

Meniny má

Dnes: Lukáš
Zajtra: Kristián