erb

Víta Vás obec

Partizánska Ľupča

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes416
mod_vvisit_counterVčera233
mod_vvisit_counterTento týždeň4670
mod_vvisit_counterMinulý týždeň4201
mod_vvisit_counterTento mesiac14484
mod_vvisit_counterMinulý mesiac17428
mod_vvisit_counterSpolu1781036
Úvod Obecné akcie Uvítanie detí do života
Uvítanie detí do života - 9. december 2014 PDF Tlačiť E-mail
V živote človeka sú významné chvíle, na ktoré sa často spomína, ku ktorým sa s radosťou vracia. Jednou z najkrajších chvíľ v našom živote je príchod dieťaťa do rodiny. Narodenie dieťaťa je pre matku a otca tým najväčším šťastím, ktoré spolu prežívajú.
Nielen rodičia, ale celá rodina ba i celá spoločnosť s radosťou víta zrod každého dieťaťa – veď deti sú darom pre rodičov, ich budúcnosťou i budúcnosťou našej obce a nášho národa. 9. decembra 2014 sme sa stretli v sobášnej miestnosti v Partizánskej Ľupči, aby sme privítali v našej obci nového človeka a občana: Filipa Bartánusa, Jakuba Leza, Alexandrz Feldovú a Teréziu Mrázikovú. Starosta obce zaželal rodičom veľa úspechov vo výchove detí , pevné zdravie, veľa trpezlivosti a vytrvalosti. Nech deti rastú pre radosť rodičov, našej obce i celej spoločnosti. Nech z nich vyrastú statoční, zdatní a schopní ľudia s čistým a otvoreným srdcom.
Filip Bartánus
Alexandra Feldová
Jakub Lezo
Terézia Mráziková
Spoločné fotografie
 
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok

Meniny má

Dnes: Frederik(a)
Zajtra: Viktor