erb

Víta Vás obec

Partizánska Ľupča

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes417
mod_vvisit_counterVčera233
mod_vvisit_counterTento týždeň4671
mod_vvisit_counterMinulý týždeň4201
mod_vvisit_counterTento mesiac14485
mod_vvisit_counterMinulý mesiac17428
mod_vvisit_counterSpolu1781037
Úvod Obecné akcie Archív obecných akcií Rok 2013 1. ročník futbalového turnaja o Pohár starostu obce
1. ročník futbalového turnaja o Pohár starostu obce PDF Tlačiť E-mail
Dňa 28. júla 2013 usporiadal OFK Partizánska Ľupča 1. ročník futbalového turnaja o Pohár starostu obce. Na turnaji sa okrem domáceho OFK zúčastnili Agro Baník Dúbrava, Partizán Ľubeľa,OFK Lipt. Lúžna.  V predzápase žiaci OFK P.Ľupča zvíťazili na rovesníkmi s Ľubele 5:2. Turnaj sa hral za neúmerného tepla, museli sa zmeniť Propozície turnaja a zápasy sa hrali 2x 35 minút.

Výsledky:
P. Ľupča- Lipt. Lúžna 0:0 na pokutové kopy vyhrala L. Lúžna
Ľubeľa-Dúbrava 1:1 na pokutové kopy vyhrala Ľubeľa
V zápase o 3 miesto remizoval OFK P.Ľupča s Dúbravou 3:3 na pokutové kopy vyhrala Dúbrava.
Vo finále vyhrala Ľubeľa nad L .Lúžnou 3:1.

Všetky mužstvá dostali pekné poháre a diplomy, ktoré im odovzdal starosta Ľ. Frič a prezident OFK Ľ. Rybák. Dobrý výkon podala aj rozhodcovská trojica: P. Vrtich, F. Glos, M. Roštek. V prestávke medzi zápasmi  v slávnostnom akte odovzdal predseda LFZ v Liptovskom Mikuláši Igor Repa funkcionárom OFK a celému mužstvu cenu LFZ za postup do 1. triedy. Následne starosta obce Ľ. Frič odovzdal celému kolektívu OFK Pamätnú plaketu obce za historický postup do najvyššej oblastnej súťaže. O zdarný priebeh  celého podujatia sa pričinil Výbor OFK v spolupráci s Obecným úradom a DHZ v obci, ktorý v priebehu týždňa polieval hraciu plochu, nakoľko boli vysoké teploty a bolo ju potrebné udržať v dobrom stave. Pre mužstvá  ako aj návštevníkov bol pripravený výborný guláš, ktorí navarili bratia Adamčiakovci. Stánky s občerstvením zabezpečilo Bistro Pohoda, kde si mohli návštevníci pochutnať aj na grilovaných špecialitách. Celý turnaj odmoderoval Július Sokol- tajomník OFK. Na záver oficiálnej časti boli žrebované ceny v tombole, ktorých sa usporiadateľom podarilo zabezpečiť veľké množstvo a hodnotných. Žrebovanie cien moderoval starosta a ceny odovzdával prezident OFK. Myslím si ,že podujatie sa vydarilo, bolo dobre organizačne zabezpečené, hoci aj napriek snahe sa vľúdila aj nejaká chybička. Pripravená bola aj prezentácia histórie aj súčasnosti aktérov futbalu v obci, ktorú si so záujmom prezreli návštevníci turnaja -túto  pripravil Július Sokol. Poďakovať treba všetkým sponzorom ,ktorí prispeli finančne resp. vecnými cenami a bez ktorých by toto podujatie nemalo takú úroveň. Všetkým sa v prestávke zápasov menovite poďakoval Július Sokol a ich zoznam si mohli návštevníci prezrieť na nástenke.Osobitne sa treba poďakovať hlavným sponzorom tohto podujatia:

Obec Partizánska Ľupča

Ľubomír Frič - starosta obce

Jozef Hegedüš - zástupca starostu

ECM systems s.r.o P.Ľupča

OZO a.s. Liptovský Mikuláš

Bistro Pohoda Partizánska Ľupča

Liptovia a. s.- Ing. Rastislav Hutta

Vináreň Pod Lipami Partizánska Ľupča

King Light and Sound Partizánska Ľupča

Mipek -pekáreň Ľubeľa

DHZ Partizánska Ľupča

MFK Ružomberok v zastúpení P.Adamčiakom

Ing. Ľubomír Rybák

ZŠ s MŠ Part.Ľupča

 
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok

Meniny má

Dnes: Frederik(a)
Zajtra: Viktor