erb

Víta Vás obec

Partizánska Ľupča

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes388
mod_vvisit_counterVčera233
mod_vvisit_counterTento týždeň4642
mod_vvisit_counterMinulý týždeň4201
mod_vvisit_counterTento mesiac14456
mod_vvisit_counterMinulý mesiac17428
mod_vvisit_counterSpolu1781008
Úvod Obecné akcie Archív obecných akcií Rok 2013 Futbalisti zveľaďovali areál futbalového štadiónu
Futbalisti zveľaďovali areál futbalového štadiónu PDF Tlačiť E-mail
V sobotu 20. júla 2013 Výbor OFK v Partizánskej Ľupči zorganizoval brigádu za účelom zveľadenia futbalového štadiónu pred uskutočnením futbalového turnaja „O Pohár starostu obce“, ktorý sa konal 28. Júla 2013 ako aj pred začiatkom novej sezóny, ktorá sa oficiálne začala 4. augusta 2013, ale 1.kolo je odložené a odohrá sa na domácom trávniku 29. 8. 2013/štvrtok/ proti Jamníku.

Brigády sa zúčastnili: Vladimír Hegedüš, Ladislav Gálfy, František Bartánus, Juraj Adamčiak, Miroslav Adamčiak, Slávo Morava, Bélo Hálka, Gabo Morava, Michal Peterec, Pavol Rybák ml., Peter Bella, Ľubomír Rybák, Marek Durný. Ladislav Rybák a Július Sokol dopoludnia boli vybaviť v Gelnici hosťovanie hráča Dušana Majlátha a do brigády sa zapojili po návrate – popoludní. Pri vykášaní pomohli aj Ľubomír Vlha, Stanislav Frič.

Vykonali sa nasledovné práce: vykosilo sa celé okolie aj areál štadiónu, vypílili sa kriaky, ponavárali sa nové uchytenia na bránkach, natreli sa bránky, striedačky, čiastočne aj oplotenie terasy, polieval sa trávnik, vymenili sa niektoré elektrospotrebiče, ktoré aj keď nie sú najnovšie, ale poslúžia. Tieto venoval starosta obce. Vyzbierali sa odpadky, ktorých bolo neúrekom, ako aj železný šrot, ktorý sa po vykosení našiel v okolí. Opravil sa bilboard, ktorý bude vyvesený pri vstupe do areálu.

13.07.2013 a v priebehu týždňa Jakub Lupták, Pavol Rybák ml, a Michal Peterec zrenovovali priestory pred obidvoma bránkami /päťky/ a polievali ich aj celý týždeň. Farby a štetce dodal obecný úrad. Takto športovci aj svojou mierou prispeli k zveľaďovaniu obecného majetku a reprezentácii obce a OFK pri návšteve iných FK resp. našich občanov pri spoločenských akciách v areáli.

Július Sokol- tajomník OFK

 
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok

Meniny má

Dnes: Frederik(a)
Zajtra: Viktor