erb

Víta Vás obec

Partizánska Ľupča

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes406
mod_vvisit_counterVčera233
mod_vvisit_counterTento týždeň4660
mod_vvisit_counterMinulý týždeň4201
mod_vvisit_counterTento mesiac14474
mod_vvisit_counterMinulý mesiac17428
mod_vvisit_counterSpolu1781026
Úvod Obecné akcie Archív obecných akcií Rok 2013 Sánkovačka v Partizánskej Ľupči
Sánkovačka v Partizánskej Ľupči PDF Tlačiť E-mail
Nebýva zvykom, aby platilo ,, Za málo peňazí, veľa muziky". Myslím si však, že sobotňajšia sánkovačka toto príslovie vyvrátila. Stačilo len spojiť dobrý nápad so správnymi ľuďmi a chuťou do práce a výsledkom boli úsmevy na tvárach všetkých zúčastnených.

Cieľom sánkovačky bolo vytiahnuť deti a dospelých z domovov do prírody. Zúčastnených prišlo nad očakávania a o zjazdárske prostriedky tiež nebola núdza. Oficiálny názov bol síce Sánkovačka, ale kto mal chuť, mohol si vyskúšať raft a zísť trať ukončenú skokom, alebo tzv. ,,snežný tobogán". Na záver sme si sily doplnili v bufete čajom, alebo vareným vínkom.

Osobitné poďakovanie patrí:

  • Obecnému úradu v Partizánskej Ľupči a ZŠ s MŠ v Partizánskej Ľupči za poskytnutie priestorov na prípravu nápojov a pomoc pri organizácii podujatia
  • pánovi Ivanovi Kráľovi za odhrnutie cesty ku kaplnke
  • všetkým, ktorí prispeli finančne, alebo priložili ruku k dielu (Bencúr Matúš, Kačaliak Martin, Javorka Branislav, Hrompa Ján, Kúkol Július, Hladiš Martin, Benčová Peťka, Mrázik Jaroslav, rod. Ganobjaková, Hošala Ľubomír, Husková Simona, Fajdeková Margaréta, Ganobjak Róbert, Kúkol Adrián, Šimček Lukáš, Bartánus Tomáš, Kraľovanský Peter, Filo Michal, Balážec Ladislav, Molčan Ján)

Dúfam, že podobných akcií bude v našej obci len pribúdať a tak budeme mať k sebe všetci bližšie.

Róbert Ganobjak

 
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok

Meniny má

Dnes: Frederik(a)
Zajtra: Viktor