erb

Víta Vás obec

Partizánska Ľupča

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes394
mod_vvisit_counterVčera233
mod_vvisit_counterTento týždeň4648
mod_vvisit_counterMinulý týždeň4201
mod_vvisit_counterTento mesiac14462
mod_vvisit_counterMinulý mesiac17428
mod_vvisit_counterSpolu1781014
Úvod Obecné akcie Archív obecných akcií Rok 2012 NÁVŠTEVA DOMOVA PRE SENIOROV LIKAVA
NÁVŠTEVA DOMOVA PRE SENIOROV LIKAVA PDF Tlačiť E-mail

Každý z nás je svojim spôsobom pútnikom na ceste životom. Niekedy sa zastavíme, odpočinieme si a uvažujeme, koľko sme toho už prežili a čo všetko nás v živote čaká.

My sme sa na chvíľu tiež zastavili pri našich občanoch, ktorí prežívajú svoj život v Domove sociálnych služieb a zariadení pre seniorov LIKAVA v obci Likavka.

Malým, sladkým balíčkom sme ich odmenili za ich pracovitý život. Sme radi, že sa našej návšteve potešili a spoločne sme si zaželali, aby sme sa aj o rok takto v zdraví stretli.

Pri strúhaní jabĺčok na štrúdľu sme medzi obyvateľmi vyrušili 76 ročnú pani Elenu Kackovú, ktorá nám ukázala aj miestnosť, kde sa konajú omše, o ktorú sa stará. Pozdravili sme aj 87 ročnú pani Katarínu Švidroňovú, ktorá nás s úsmevom súrila, aby sme už aj my v Ľupči urobili zariadenie pre seniorov, aby mohla byť vo svojej rodnej obci. Pán Vladimír Guot, ktorý sa minulý mesiac dožil 64. rokov si zaspomínal aj na časy, keď pracoval pri melioráciách v Agrostave. Pani Mária Tholtová pri svojich úctyhodných 92 rokoch nám tiež porozprávala o svojich zážitkoch z čias, keď ešte bývala v Partizánskej Ľupči. 81 ročná pani Anna Pethová, hoci už nerozpráva, nás odmenila čarovným úsmevom.

Ďakujeme vedeniu domova, že nám umožnili takúto návštevu.

Autor textu: Bc. Dana Havlanová, foto: Renáta Antolová

 
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok

Meniny má

Dnes: Frederik(a)
Zajtra: Viktor