erb

Víta Vás obec

Partizánska Ľupča

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes420
mod_vvisit_counterVčera233
mod_vvisit_counterTento týždeň4674
mod_vvisit_counterMinulý týždeň4201
mod_vvisit_counterTento mesiac14488
mod_vvisit_counterMinulý mesiac17428
mod_vvisit_counterSpolu1781040
Športové hry invalidov PDF Tlačiť E-mail

Základná organizácia Slovenského zväzu telesne postihnutých tak ako každý rok, tak aj tento, usporiadala športové hry pre svojich členov na miestnom futbalovom ihrisku v Partizánskej Ľupči.

Športové hry spojené s gulášom sa konali dňa 25. 7. 2009. Prezentácia členov ako aj hostí sa začala o 10,00 hod. Za Dolný Kubín nás svojou účasťou poctili p. Sekerková, p. Ilčík, za Liptovský Hrádok p. Jurčo, p. Matejková, za Liptovský Mikuláš p. Krakovský s manž. a za okresné centrum p. Tomčík.

Predsedníčka Ing. Milada Ondrejková všetkých privítala a zároveň poverila športovú komisiu v zložení Z. Chalupková a  J. Sokola, ktorí zahájili športové disciplíny. Súťažilo sa v dvoch kategóriách ženy – muži v týchto disciplínach: hod šípkami, kop na bránku, hod granátom, hod na plechovky a hod kruhmi na cieľ.

Chutný guláš nám navarili L. Urbanovič a A. Antol za pomoci J. Hegedúčovej, K. Bellovej a Ing. Baldoviča. Členov a hostí sme tradične privítali chlebíkom s masťou a cibuľkou. Pre dobrú náladu nám zahrali traja harmonikári p. Ilčík, Jurčo a Bartánus. Hrala aj hudba na požiadavku, ktorú reprodukoval DJ Bartánus. Počas hier bola ponúkaná na predaj bohatá tombola, ktorú predávali B. Kohútová, D. Adamčiaková a Z. Gulášiová, ktoré aj tombolu odovzdávali výhercom. Najčastejšie po ceny chodili kuchári, ktorým nešlo tak o cenu ako o sladký boštek.

Po chutnom guláši boli predsedom okresného centra odovzdané zlatá a strieborné plakety, ako aj ďakovné listy najaktívnejším členom základnej organizácie. Za dlhoročnú podporu našej organizácie patrilo poďakovanie Lesnému komposesorátu, pozemkové spoločenstvo Partizánska Ľupča, ktoré prebral p. Jozef Chalupka. Športových hier sa zúčastnilo asi 70 členov, ktorým sa to veľmi páčilo a dobre sa zabavili a už teraz sa tešia na budúci rok.

Predsedníčka organizácia ukončila hry a popriala všetkým zúčastneným hlavne veľa zdravia do ďalších rokov.

 
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok

Meniny má

Dnes: Frederik(a)
Zajtra: Viktor