erb

Víta Vás obec

Partizánska Ľupča

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes806
mod_vvisit_counterVčera481
mod_vvisit_counterTento týždeň3966
mod_vvisit_counterMinulý týždeň3331
mod_vvisit_counterTento mesiac10430
mod_vvisit_counterMinulý mesiac8814
mod_vvisit_counterSpolu1759554
Úvod Obecné akcie Archív obecných akcií Rok 2007 Marcela Laiferová v Partizánskej Ľupči
Marcela Laiferová v Partizánskej Ľupči PDF Tlačiť E-mail
Hudba má zázračnú moc. Vyhľadávame ju vo chvíľach zábavy, radosti, ale aj smútku či samoty. Pôsobí na naše zmysly, napĺňa našu dušu aj myseľ v okamihoch všedných i sviatočných.

Chvíle radosti sme zažili aj v Partizánskej Ľupči v prvý decembrový deň. Okamihy boli venované v prvom rade dôchodcom, ale program bol zaujímavý aj pre mládež a pre všetkých, ktorí majú radi pekné piesne. V našej obci sme dňa 1.12.2007 privítali stálicu hudobného neba, pani Marcelu Laiferovú. Je to speváčka, ktorá roky dokazuje, že má blízko ku každému, kto miluje krásu melodických piesní s pôsobivým textom. Kam príde, prináša pohodu, dobrú náladu a príjemné zážitky. V Partizánskej Ľupči zažiarila deň pred prvou adventnou nedeľou, spolu so skladateľom a klaviristom Pavlom Kvassayom, kedy svojimi piesňami potešili mnohé srdiečka a svojich prívržencov. Pri jej jemných piesňach, ktoré sa niesli sálou kultúrneho domu sa asi zatajil dych nejednému z prítomných. Okrem spevu ponúkla aj múdre slová na zamyslenie, ale aj s obecenstvom požartovala.

Táto šarmantná dáma vyčarila priam rodinnú atmosféru, ale stačili jedna – dve piesne v modernom rytme a mladí ľudia presne vedeli, aký tanečný krok majú zaujať. Boli to presne tí, ktorí sa nedali tiež zahanbiť a prítomným ukázali, čo v nich je. Programom pod vedením svojich učiteliek vzdali úctu svojim starkým a starkám, kde chceli dokázať, že práve títo ľudia sú najdôležitejšími osobami v ich živote.

Na záver všetkým poďakoval starosta obce Ľubomír Frič, pozval ich na burzu vianočných ozdôb, ktorú pripravili žiaci základnej školy s materskou školu a zamaškrtiť si do cukrárne Sladký sen. Cukrovinky od výmyslu sveta napiekli ochotní a šikovní rodičia. Taktiež všetkým prítomným poprial Vianoce plné pohody, lásky a šťastný Nový rok. Po vystúpení sa uskutočnila autogramiáda, kde si mnohí mohli zakúpiť CD a knihy od autorky Marcely Laiferovej.

Spracovala: Renáta Antolová

 
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok

Meniny má

Dnes: Mário,Drahomíra
Zajtra: Dalibor,Sebastián