erb

Víta Vás obec

Partizánska Ľupča

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes141
mod_vvisit_counterVčera233
mod_vvisit_counterTento týždeň4395
mod_vvisit_counterMinulý týždeň4201
mod_vvisit_counterTento mesiac14209
mod_vvisit_counterMinulý mesiac17428
mod_vvisit_counterSpolu1780761
Úvod Investičné akcie Pokračovanie revitalizácie centra obce
Pokračovanie revitalizácie centra obce PDF Tlačiť E-mail
S príchodom jari ožili aj mechanizmy na námestí obce Partizánska Ľupča a pracovníci pokračujú v začatých prácach jej obnovy. Minulého roku bola úspešná v ďalšom  projekte, v ktorom  získala finančné  prostriedky z eurofondov vo výške 627 000 €.

Kedy by sa tieto práce mali ukončiť, spýtali sme sa stavebného dozora Ing. Pavla Tkáča.

tkac

„Jedná sa o úpravy plochy námestia v Partizánskej Ľupči. V auguste 2010 firma Amazonka zo Žiliny zahájila stavebné práce na tomto projekte.  V tomto roku sa urobili prípravné práce, osadili sa podzemné inžinierske siete. Pokračovalo sa zemnými prácami, terénnymi úpravami a následne ukladaním  podkladových vrstiev pod spevnené plochy. Posledné dni priaznivého počasia sa využili na kladenie obrubníkov. Chodníky sa upravili štrkovým násypom tak, aby ich mohli občania dočasne používať.  Pre nástup zimy sa práce prerušili. Pred pár dňami sa práce znova obnovili. Pokračuje sa so zemnými prácami, terénnymi úpravami a zhotovovaním podkladných vrstiev pod plochu námestia. Práce majú plynulý priebeh. Pri priaznivom počasí by termín ukončenia akcie v auguste 2011 nemal byť ohrozený“, povedal Ing. Pavol Tkáč.

 
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok

Meniny má

Dnes: Frederik(a)
Zajtra: Viktor